Rząd chce jawności zarobków lekarzy po aferze w Szpitalu Południowym
Afera w Szpitalu Południowym przyspieszyła prace rządu nad zmianami w systemie zatrudnienia i wynagrodzeń lekarzy w Polsce. Rządzący chcą wprowadzić jawność zarobków medyków jako punkt wyjścia do szerszych reform. Lekarze formułują własne postulaty dotyczące zmian w systemie wynagradzania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!