Michelle Bolsonaro dystansuje się od kampanii Flávio po kłótni telefonicznej
Była Pierwsza Dama Brazylii Michelle Bolsonaro zapowiedziała, że pozostanie na uboczu kampanii prezydenckiej swojego pasierba Flávio Bolsonaro. Powodem jest to, co opisała jako nierespektującą rozmowę telefoniczną z nim. Napięcia w rodzinie Bolsonaro eksponują podziały w brazylijskiej prawicowej opozycji wobec prezydenta Luli.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!