Dimitrow awansuje na Majorce bez straty seta – najlepszy wynik od roku
Grigor Dimitrow pokonał Abdullaha Shelbayha w drugiej rundzie turnieju ATP 250 na Majorce, nie tracąc ani jednego seta. To najlepszy wynik Bułgara od roku. W ćwierćfinale jego rywalem będzie Alejandro Davidovich Fokina.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!