Sinner wrócił do gry w Hurlingham i zapewnia: "Czuję się bardzo dobrze"
Jannik Sinner, lider rankingu ATP, wystąpił w środę w pokazowym turnieju w Hurlingham — pierwszy raz po przerwie zdrowotnej. W wywiadzie włoski tenisista poinformował, że wyniki badań są bardzo pozytywne i czuje się dobrze, uspokajając tym samym swoich kibiców przed Wimbledonem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!