Paryż otworzył kanał Saint-Martin dla pływaków w czasie upałów
Paryż otworzył część Kanału Saint-Martin dla pływaków, aby pomóc mieszkańcom przetrwać rekordowe upały. To wyjątkowa decyzja władz miasta, ponieważ kanał nie jest normalnie dostępny do kąpieli. Reportaż France 24 pokazuje tłumy Paryżan korzystających z wody w centrum miasta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!