Program „Moja woda" – 7 tys. wniosków w 2 dni, ministerstwo rozważa zwiększenie budżetu
Rządowy program dopłat do zbierania deszczówki „Moja woda" cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, że w ciągu zaledwie dwóch dni od uruchomienia złożono 7000 wniosków. Ministerstwo Klimatu i Środowiska rozważa zwiększenie środków przeznaczonych na program. Inicjatywa ma na celu zachęcenie Polaków do gromadzenia wody deszczowej i zmniejszenie zużycia wody pitnej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!