Real Madryt „ograł" Barcelonę po odejściu Lewandowskiego – Polak trafił do rywala
Po tym, jak FC Barcelona i Robert Lewandowski nie doszli do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu, klub z Katalonii miał poważne trudności ze znalezieniem następcy Polaka. Według hiszpańskich mediów Barcelona została „ograna" na rynku transferowym, a operację miał przeprowadzić Florentino Perez i Real Madryt. Sytuacja budzi wściekłość w obozie Barcelony.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!