Szef MSZ Ukrainy nie przyjedzie do Gdańska; Ukrainę reprezentować będzie premier Swyrydenko
Andrij Sybiha, minister spraw zagranicznych Ukrainy, nie weźmie udziału w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku. Wcześniej z przyjazdu zrezygnowali prezydent Wołodymyr Zełenski i jego małżonka Ołena. Ukrainę na konferencji reprezentować będzie szefowa rządu Julia Swyrydenko.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!