Lagos: mieszkańcy nadwodnych dzielnic walczą z nielegalnymi eksmisjami
Mieszkańcy nadwodnych osiedli w Lagos domagają się od władz respektowania sądowego nakazu chroniącego ich przed bezprawną eksmisją. Władze regularnie wysiedlają biedniejszych mieszkańców pod pretekstem zagospodarowania terenu, który następnie jest sprzedawany bogatym. Część eksmitowanych podjęła aktywną walkę prawną, protestując przeciwko temu, co nazywają nielegalnym nękaniem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!