CEO Kalshi rozważa IPO, ale nie w tym roku
Tarek Mansour, prezes platformy rynków predykcyjnych Kalshi, przyznał w programie „Squawk Box" na CNBC, że firma myśli o debiucie giełdowym. Jednocześnie wykluczył, że IPO nastąpi jeszcze w bieżącym roku. Mansour ocenił, że rozważanie wejścia na rynek publiczny ma sens na obecnym etapie rozwoju spółki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!