Przydacz o aferze Szpitala Południowego: „Prokuratura zwleka ze śledztwem"
Marcin Przydacz, minister w Kancelarii Prezydenta RP, skomentował doniesienia o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym i sprawę Dawida Kacprzyka. Przydacz stwierdził, że prokuratura zwleka z prowadzeniem śledztw wszczętych po publikacjach medialnych dotyczących działalności placówki. Wpis wpisuje się w narrację środowiska związanego z prezydentem Nawrockim krytyczną wobec działań prokuratury.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!