Binance walczy o licencję w UE — czas do końca czerwca
Giełda kryptowalut Binance zamierza pozostać w Unii Europejskiej i złożyć kolejny wniosek o licencję po tym, jak poprzedni został odrzucony — poinformował Reuters. Platforma ma czas na przedłużenie licencji do końca czerwca, a jej brak oznaczałby odcięcie milionów europejskich użytkowników od serwisu. Binance zapewnia, że nie planuje opuszczać europejskiego rynku.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!