SK Hynix planuje wejście na giełdę w USA wartości 29,4 mld dolarów
Południowokoreański producent chipów SK Hynix planuje debiut na amerykańskiej giełdzie o wartości 45,45 bln wonów, czyli około 29,4 mld dolarów. Firma chce skorzystać z ogromnego popytu inwestorów na akcje spółek z branży pamięci. Plany ogłoszono mimo znacznej wyprzedaży akcji grupy w tym tygodniu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!