Wrocławscy policjanci weszli do płonącego mieszkania i wynieśli seniora
Dwóch wrocławskich policjantów podczas nocnego dyżuru weszło do płonącego budynku i wyprowadziło starszego mężczyznę, który nie był w stanie samodzielnie opuścić mieszkania. Funkcjonariusze działali w gęstym, duszącym dymie i ledwo uszli z życiem. Policja opublikowała nagranie z akcji ratunkowej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!