Uczennice oskarżone o morderstwo za podpalenie szkoły w Kenii – zginęło 16 osób
Prokuratura w Kenii postawiła uczennicom zarzuty morderstwa w związku z podpaleniem szkoły dla dziewcząt Utumishi w maju tego roku. W wyniku pożaru zginęło szesnaście osób. Sprawa wstrząsnęła krajem i wywołała debatę o bezpieczeństwie w kenijskich szkołach z internatem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!