Lekarz-sygnalista z Warszawskiego Szpitala Południowego odmówił zeznań prokuraturze
Lekarz-sygnalista z Warszawskiego Szpitala Południowego odmówił odpowiedzi na wszystkie pytania podczas przesłuchania przez prokuraturę. Rzecznik prokuratury Piotr Skiba poinformował, że świadek skwitował każde pytanie milczeniem. Medyk wcześniej w wywiadzie dla kanału Zero oskarżył szpital o narażanie pacjentów na utratę życia i nie chciał zeznawać bez obecności pełnomocnika.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!