Chwalińska w ćwierćfinale Bad Homburg po wygranej z Kalinską 7:5, 6:2
Maja Chwalińska awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA 500 w Bad Homburg, pokonując Rosjankę Annę Kalinską wynikiem 7:5, 6:2. Kalinska zmagała się także z problemami zdrowotnymi podczas meczu. Zwycięstwo oznacza, że Chwalińska zmierzy się z wygraną ze spotkania Iga Świątek – Emma Navarro, zaplanowanego po godz. 15:30.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!