MZ kontroluje SOR-y po śmierci pacjentów; grożą decyzje personalne
Ministerstwo Zdrowia zleciło kontrole na szpitalnych oddziałach ratunkowych Szpitala Południowego i Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Kontrole dotyczą procedur stosowanych wobec pacjentów, którzy zmarli podczas pobytu na SOR-ach. Wiceministra zdrowia zapowiedziała, że w ich wyniku mogą zapaść decyzje personalne.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!