Połowa Polaków chce dymisji ministra zdrowia Sobierańskiej-Grendas
Według sondażu United Surveys by IBRiS dla Wirtualnej Polski, połowa Polaków uważa, że ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda powinna podać się do dymisji. Powodem są afery i ogólna sytuacja w ochronie zdrowia. Badanie pokazuje wyraźny podział opinii publicznej w tej sprawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!