Rzeczniczka KO: kontrole sprawdzą przyjęcia na SOR Szpitala Południowego
Dorota Łoboda, rzeczniczka klubu KO, zapowiedziała kontrole, które mają ustalić, czy pacjenci na SOR Szpitala Południowego w Warszawie byli przyjmowani według stanu zdrowia, czy według innych kryteriów. Sprawa dotyczy afery wokół lekarza Dawida Kacprzyka, byłego radnego KO. Łoboda określiła doniesienia jako szokujące.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!