Rutte jedzie do Trumpa: próba uspokojenia lidera USA przed szczytem NATO w lipcu
Sekretarz generalny NATO Mark Rutte spotkał się w środę z prezydentem Donaldem Trumpem w Białym Domu, dwa tygodnie przed corocznym szczytem Sojuszu. Celem wizyty jest złagodzenie napięć z Trumpem, podczas gdy Pentagon analizuje skalę amerykańskiej obecności wojskowej w Europie. Wizyta odbywa się w kluczowym momencie dla przyszłości zaangażowania USA w NATO.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!