Koalicja rządząca wraca do tematu aborcji – głosowanie możliwe jesienią
Polska koalicja rządząca planuje powrót do tematu liberalizacji prawa aborcyjnego, możliwie jesienią 2025 roku. Z sondażu opublikowanego w „Rzeczpospolitej" wynika, że koalicja może liczyć na poparcie większości swoich wyborców, ale temat silnie polaryzuje całe społeczeństwo. Debata wokół aborcji pozostaje jednym z najbardziej dzielących zagadnień w Polsce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!