Kancelaria Nawrockiego wynajmuje limuzyny Audi – Mercedesy nie doszły do skutku
Urzędnicy Kancelarii Prezydenta Karola Nawrockiego będą jeździć wynajętymi limuzynami Audi. Planowany zakup Mercedesów nie doszedł do skutku. Poprzednicy urzędników obecnego prezydenta nie mieli do dyspozycji tak luksusowych samochodów służbowych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!