Awaria GSM-R sparaliżowała kolej w Niemczech na 2 godziny; chaos trwał do rana
We wtorek wieczorem awaria systemu łączności radiowej GSM-R zatrzymała ruch niemal wszystkich pociągów w Niemczech na około dwie godziny. Tysiące pasażerów utknęło na dworcach i w składach kolejowych. Choć Deutsche Bahn wznowiło ruch w nocy, opóźnienia i odwołania połączeń utrzymywały się jeszcze w środowe przedpołudnie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!