Trzaskowski zwróci się do Prokuratora Generalnego ws. Szpitala Południowego
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski ogłosił, że w środę złoży wniosek do Prokuratora Generalnego o pilne wszczęcie czynności wyjaśniających w Szpitalu Południowym. Trzaskowski zareagował na materiał Kanału Zero, w którym dr Emil Jędrzejewski oskarżył kierownictwo szpitala o rażące zaniedbania. Sprawa nabiera wymiaru politycznego i prawnego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!