Bellingham kłócił się ze sztabem Ghany po pierwszej połowie meczu z Anglią
Według „The Sun" tuż po zakończeniu pierwszej połowy meczu Anglia–Ghana doszło do ostrego spięcia między Judem Bellinghamem a członkami sztabu afrykańskiej reprezentacji. Miały paść wulgarne obelgi z obu stron. Incydent rozegrał się w tunelu prowadzącym do szatni.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!