Leon o absencjach w kadrze: „Trochę bolesne", ale walczymy dalej
Wilfredo Leon zainauguruje swój sezon reprezentacyjny w drugim turnieju Ligi Narodów, który Polska rozegra od środy w Gliwicach. Przyjmujący skomentował decyzje kilku kolegów o przerwie od kadry, nazywając je „trochę bolesnymi", ale podkreślił, że nieobecności nie zwalniają zespołu z walki o wyniki. Mecze Ligi Narodów będą transmitowane na antenach Polsatu Sport.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!