Posłanka KO Pępek o aferze z badaniami: "Powinni mi podziękować"
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek odniosła się do zarzutów, że skorzystała z przyspieszonych badań w szpitalu w Żywcu poza kolejnością. W swoim oświadczeniu stwierdziła, że otoczenie powinno jej za to podziękować, nie krytykować. Sprawa wywołała dyskusję o przywilejach parlamentarzystów w publicznej służbie zdrowia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!