Tusk o sporze Duda–Zełenski: „Nie przyłożę ręki do podsycania napięcia"
Premier Donald Tusk skomentował przed posiedzeniem rządu napięcie między prezydentami Polski i Ukrainy, deklarując, że nie będzie podsycał konfliktu. „Jestem odpowiedzialny za Polskę, nie za Ukrainę" – powiedział szef rządu. Zapewnił jednocześnie, że Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy odbędzie się zgodnie z planem, niezależnie od działań osób, które – jak stwierdził – „psują robotę" w Warszawie i Kijowie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!