„Dźwięki muzyki" i „Kilka dobrych ludzi" wracają na Broadway w nowym sezonie
Lincoln Center Theater ogłosił plany wznowienia dwóch znanych tytułów na Broadwayu w nadchodzącym sezonie. Po sukcesie nagradzanego Tony „Ragtime" teatr szykuje revivals musicalu „Dźwięki muzyki" oraz sztuki „Kilka dobrych ludzi". Szczegóły obsady i dat premier nie zostały jeszcze ujawnione.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!