Kim Dzong Un grozi Japonii i zapowiada więcej bomb atomowych
Podczas trzydniowego posiedzenia partii Kim Dzong Un zapowiedział dalszą rozbudowę arsenału nuklearnego Korei Północnej "celem zdominowania świata" — podała oficjalna agencja KCNA. Lider Korei Północnej po raz pierwszy w tak ostrych słowach skrytykował Japonię, zarzucając jej militaryzację. Potępił też USA i Koreę Południową.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!