Zostawił psa Suzi w rozgrzanym aucie pod zoo — właściciel usłyszał zarzuty
Mała czarna suczka o imieniu Suzi cudem przeżyła po tym, jak właściciel zostawił ją w rozgrzanym samochodzie i poszedł do zoo. Pies ocalała dzięki szybkiej interwencji świadków zdarzenia. Właściciel usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzęciem, a Suzi trafiła do schroniska.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!