Nsame odchodzi z Legii do Pogoni Szczecin — przeszedł już testy medyczne
Jean-Pierre Nsame nie przedłuży wygasającego 30 czerwca kontraktu z Legią Warszawa i jest o krok od przejścia do Pogoni Szczecin — przeszedł już testy medyczne. Komentator Kołtoń ujawnił na kanale Meczyki.pl, że napastnik wysyłał wcześniej sygnały, że chce zostać w Legii. Transfer doszedł do skutku mimo tych deklaracji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!