Dwaj oszuści "na podszywacza" zatrzymani na Bemowie – przy jednym 15 tys. zł
Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o oszustwa metodą "na podszywacza" podczas wypłat gotówki z bankomatu na warszawskim Bemowie. Przy jednym z zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli ponad 15 tys. zł. Obaj usłyszeli zarzut oszustwa i zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!