Atletico złoży skargę do FIFA na Barcelonę za kontakty z Julianem Alvarezem
Atletico Madryt przygotowuje wniosek do FIFA w sprawie domniemanych nielegalnych kontaktów FC Barcelony z Julianem Alvarezem. Klub z Madrytu podkreśla, że argentyński napastnik ma kontrakt obowiązujący do 2030 roku i nie będzie żadnych negocjacji w sprawie jego odejścia. Władze Atletico określiły Barcelonę mianem „klubu oszustów".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!