Radomiak podpisał kontrakt z iworyjskim napastnikiem Fernando Goure do 2029 r.
Radomiak Radom potwierdził we wtorek transfer iworyjskiego napastnika Fernando Goure. Kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2029 roku. W poprzednim sezonie zawodnik nie zdobył ani jednej bramki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!