Iran i USA powołują 4 grupy robocze po rozmowach w Szwajcarii
Po technicznych rozmowach z USA w Szwajcarii Iran poinformował o utworzeniu czterech grup roboczych, które zajmą się sankcjami, sprawami nuklearnymi i odbudową gospodarczą. Kolejne negocjacje będą nadzorowane politycznie przez przedstawicieli Iranu, USA, Pakistanu i Kataru. To kolejny krok w trwającym procesie dyplomatycznym między Teheranem a Waszyngtonem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!