Ashley Cain przeprasza za seksistowskie tweety: „Nie jestem z siebie dumny"
Były prezenter BBC Three Ashley Cain przyznał, że nie jest dumny z seksistowskiego języka, który pojawił się w jego dawnych tweetach. Stwierdził, że zmienił się od czasu, gdy te wpisy zostały opublikowane. Cain nie podał szczegółów dotyczących treści tweetów ani dat ich zamieszczenia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!