Była kenijska minister sprawiedliwości nie wpuszczona do Ugandy
Martha Karua, była kenijska minister sprawiedliwości i prawniczka reprezentująca ugandyjskiego opozycjonistę Kizzę Besigye, została zatrzymana i nie wpuszczona do Ugandy. Besigye jest przetrzymywany i sądzony pod zarzutem zdrady stanu. Zatrzymanie Karui na granicy potępiło ugandyjskie stowarzyszenie prawników.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!