15 osób zginęło w pożarze budynku w północnych Indiach
Pożar budynku w mieście w północnych Indiach pochłonął życie 15 osób. Świadkowie opisywali, jak ludzie wyskakiwali z okien, by uciec przed ogniem, a ekipy ratownicze przebijały się przez ściany, by dotrzeć do uwięzionych. Władze zarządziły dochodzenie w sprawie okoliczności tragedii.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!