Tenis chwali się równością, ale trenerek wciąż brakuje – dlaczego?
Tenis reklamuje się jako sport równościowy, jednak trenerki wciąż stanowią zdecydowaną mniejszość w swoim zawodzie. Kobiety mierzą się z barierami ego, stereotypami i brakiem wsparcia strukturalnego. Środowisko tenisowe powoli zaczyna szukać rozwiązań tego problemu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!