Polki w UK po brexicie: "Dziś bym tu nie zamieszkała, żyje się gorzej"
Polki mieszkające w Wielkiej Brytanii mówią, że brexit pogorszył ich codzienne życie. Ilona wspomina atmosferę niepewności, Marta — niespełnione obietnice, a Martyna przyznaje, że dziś żyje od pierwszego do pierwszego, choć kiedyś było ją stać na więcej. Brexit zmienił ich poczucie bezpieczeństwa i perspektywy finansowe, choć skutki nie zawsze są natychmiastowo widoczne.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!