Ukraińcy w Polsce o odebraniu Orderu Zełenskiemu: "To błąd"
Na Dworcu Zachodnim w Warszawie dziennikarze zapytali obywateli Ukrainy o ich opinię na temat decyzji prezydenta Karola Nawrockiego o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymyrowi Zełenskiemu. Napięcie dyplomatyczne między Warszawą a Kijowem wywołuje żywe reakcje wśród Ukraińców mieszkających w Polsce, choć ich oceny są zróżnicowane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!