Szef Kancelarii Prezydenta: Relacje z Ukrainą w złym stanie przez UPA, nie przez Nawrockiego
Zbigniew Bogucki, szef Kancelarii Prezydenta RP, stwierdził w RMF FM, że relacje polsko-ukraińskie są w złym stanie, ale odpowiedzialność leży po stronie ukraińskiej. Zarzucił Ukrainie zlekceważenie pamięci ofiar i złamanie ustaleń z Warszawy. Ocenił, że nadanie jednostce wojskowej imienia UPA jest niedopuszczalne z punktu widzenia polskiej polityki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!