Tesla wjechała w dom w Teksasie – kobieta zginęła, śledztwo federalne
Kierowca Tesli w piątek oświadczył, że korzystał z technologii „samodzielnej jazdy", gdy jego pojazd z dużą prędkością wjechał w dom w Teksasie. W wyniku wypadku zginęła kobieta. Sprawa trafiła pod federalne dochodzenie prowadzone przez amerykańskie organy regulacyjne ds. bezpieczeństwa.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!