Kyrgios odpada z Majorki w I rundzie, pokonany przez lucky losera Waltona
Nick Kyrgios przegrał w dwóch setach z Adamem Waltonem w pierwszej rundzie turnieju ATP 250 na Majorce i nie wykorzystał przyznanej mu dzikiej karty. Z turnieju odpadł też zeszłoroczny finalista Corentin Moutet oraz utalentowany Martin Landaluce. Walton, który dostał się do drabinki jako lucky loser, sprawił sporą niespodziankę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!