8 osób oskarżonych o wyłudzenie 3,5 mln zł z NCBiR
Prokuratura skierowała do sądu kolejny akt oskarżenia w sprawie wyłudzenia dotacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Osiem osób, w tym przedsiębiorcy i tzw. słupy, wyłudziło niemal 3,5 mln zł i usiłowało przejąć kolejne 36,5 mln zł. Sprawa dotyczy wielomilionowych nadużyć w systemie finansowania badań naukowych w Polsce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!