Rooney żałuje kariery trenerskiej i nie planuje powrotu na ławkę
Wayne Rooney, były napastnik Manchesteru United i reprezentacji Anglii, przyznał, że ma żal do swojej kariery trenerskiej. Legendarny piłkarz stwierdził, że nie widzi się z powrotem na ławce trenerskiej. Rooney nie podał szczegółów, których decyzji dokładnie żałuje.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!