Dyrektor szpitala w Łosicach zarobiła 1,7 mln zł brutto w 2025 r. na dyżurach lekarskich
Grażyna Podlipniak-Sobczyńska, dyrektorka szpitala w Łosicach, zarobiła w 2025 roku 1,7 mln zł brutto, łącząc stanowisko dyrektora z pracą na dyżurach lekarskich. W rozmowie z WP przyznała, że to pracoholizm, ale podkreśliła, że bez jej pracy oddział dziecięcy szpitala musiałby zostać zamknięty. Doniesienia medialne określiła jako największą przykrość, jaką ją spotkała.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!