Bosak nie wyklucza koalicji z Braunem: "W polityce trzeba umieć negocjować z każdym"
Krzysztof Bosak, lider Konfederacji i wicemarszałek Sejmu, nie wykluczył możliwości wejścia w koalicję rządową z ugrupowaniem Grzegorza Brauna — Konfederacją Korony Polskiej. Zapytany w Studiu PAP, podkreślił, że niczego nie zapowiada, ale też niczego nie wyklucza, bo w polityce trzeba umieć negocjować z każdym.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!